Вівторок, 19.09.2017, 16:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Декоративно-прикладна творчість

Данюк Вікторія Вікторівна

керівник гуртків «Декоративно-прикладна творчість»

при Наталівській ЗОШ І-ІІ ст. та Пилиповицькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Більше фото

 

Успіхи вихованців  в обласних  виставках-конкурсах:

2013-2014 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Поліські візерунки»

«За оригінальність виробу»  – учениця 7 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Дереженко Руслана;

Обласна виставка-конкурс «Моделювання одягу»

І місце - учениця 7класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Яворська Лідія.

2014-2015 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Поліські візерунки»

І місце – учениця 8 класу Пилиповицької  ЗОШ І-ІІІ ст. Яворська Лідія;

ІІІ місцеучениця 8 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Дереженко Руслана

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»;

ІІІ місце - учениця 8 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Яворська Лідія;

Обласна виставка-конкурс «Моделювання одягу»

Абсолютний переможець - учениця 5 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ст. Масан Софія;

«За трудомісткість та майстерність» - учениця 8 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Яворська Лідія;

Обласна виставка-конкурс «Чарівна нитка»

«За оригінальність виробу»  – учениця 8 класу Наталівської ЗОШ І-ІІ ст. Сідлецька Анжела;

«За оригінальність виробу»  – учениця 8 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Яворська Лідія;

«За оригінальність виробу»  – учениця 8 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Чернецька Яна.

Обласний виставка-конкурс «Іграшковий  дивосвіт»

ІІІ місце – учениця 8 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Яворська Лідія;

2015-2016 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Зимова казка»

«За втілення творчого задуму» – Яворська Лідія, учениця 9 класу Пилиповицької ЗОШ ЗОШ І-ІІІ ст.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

ІІ місце – Масан Софія, учениця 6 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Обласна виставка-конкурс «Нове життя старим речам»

«За творчий пошук» - Масан Софія, учениця 6 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Обласна виставка-конкурс «Чарівна нитка»

«За оригінальність виробу» - Чернецька Яна, учениця 9 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Обласна виставка-конкурс «Моделювання одягу»

І місце -  учениця 9 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернецька Яна;

ІІ місце - учениця 6 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Масан Софія;

Обласний виставка-конкурс «Іграшковий  дивосвіт»

І місце - учениця 6 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Масан Софія.

2016-2017 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Декоративний розмай»

Абсолютний переможець – Масан Софія, учениця 7 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Обласна виставка-конкурс «Подарунок воїну»

І місце – Масан Софія, учениця 7 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Обласна виставка юннатівської творчості «Мій рідний край – моя земля»

Масан Софія , учениця 7 класу Чижівської загальноосвітньої школи I-III ступенів- переможець в номінації «Український сувенір»;

Касяневич Анну, ученицю 7 класу Наталівської загальноосвітньої школи I-II ступенів «Український  оберіг».

Обласна виставка-конкурс «Зимова казка»

ІІІ місце – Масан Софія, учениця 7 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Назаревич Вікторія Валеріївна

керівник гуртка «Декоративно прикладна творчість»

при Суслівській  та Ярунській ЗОШ І-ІІІ ст.

Більше фото

Успіхи вихованців  в обласних  виставках-конкурсах:

2011-2012 н.р.

Обласна виставка- конкурс НТТУМ «Веселковий дивосвіт»

І місце в секції «Об’ємні композиції» (бісероплетіння)  учениця 11 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тарасюк Оксана

Обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

Абсолютний переможець в секції «Бісероплетіння» учениця 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Корчан Яна.

2014-2015 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

ІІІ місце учениця 7 класу Ярунської ЗОШ І-ІІІ ст. Віскушенко Олександра;

2015-2016 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

«За втілення творчого задуму» -  Багинська Вікторія, учениця 7 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

«За втілення творчого задуму» -  Фіщук  Дарина, учениця 7 класу Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Обласна виставка-конкурс «Нове життя старим речам»

«За оригінальність виробу» - Ятлук Діана, учениця 7 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

2016-2017 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Подарунок воїну»

Абсолютний переможець – Богинська Вікторія, учениця 8 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

І місце – Звольська Катерина, учениця 7 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Обласна виставка-конкурс «Зимова казка»

«За творчий задум» - Багинська Вікторія, учениця 8 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Андрійчук Наталія Тарасівна

керівник гуртка «Декоративно-прикладна творчість»

при Повчинській та Піщівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Більше фото 

Успіхи вихованців  в обласних  виставках-конкурсах:

2013-2014 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Веселковий дивосвіт

ІІІ місце - учениця 8 класу Киянської ЗОШ І-ІІІ ст. Ляхович Ірина  в напрямку: художній розпис, секція-батик (розпис по тканині).

Обласна виставка-конкурс «Великодні писанки»

ІІІ місце - учениця 6 класу Несолонської ЗОШ І-ІІІ ст. ДомашенкоКрістіна

Конкурс дитячого малюнку «Безпека і мир в Україні»

І місцеучениця 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Маліновська Дар’я;

ІІІ місце – учениця 7 класу Дідовицької ЗОШ І-ІІ ст. Редька Тетяна;

2014-2015 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Поліські візерунки»

ІІ місцевихованка РЦТСТУМ Мельник Тетяна.

Обласна виставка-конкурс «Веселковий дивосвіт»

І місце - учениця 8 класу Киянської ЗОШ І-ІІІ ст. Ляхович Ірина  в напрямку: художній розпис, секція-батик (розпис по тканині).

Обласна виставка-конкурс «Зимова казка»

Абсолютний переможець -  учениця 10 класу Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Деюн Анастасія в номінації «Новорічні газети та листівки»;

Обласний заочний конкурс дитячого малюнку

За високу художню майстерність -  учениця 10 класу Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Деюн Анастасія у номінації «Мир та безпека в Україні» (старша вікова категорія);

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

«За професійну майстерність» - учениця 9 класу Слободороманівської гімназії Романюк Тетяна;

Обласна виставка-конкурс «Великодні писанки»

І місце - учениця 7 класу Несолонської ЗОШ І-ІІІ ст. Домашенко Крістіна;

Обласний виставка-конкурс «Іграшковий  дивосвіт»

І місце – учениця 10  класу   Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Деюн Анастасія.

2015-2016 н.р

Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

І місце – Бойко Вікторія, учениця 9 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Повар-Бобровська Ірина, учениця 8 класу Повчинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Обласна виставка-конкурс «Зимова казка»

«Абсолютний переможець» – Деюн Анастасія, учениця 11 класу Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Обласна виставка-конкурс «Великодні писанки»

ІІ місце -  Домашенко Крістіна,  учениця 8 класу Несолонської ЗОШ І-ІІІ ст.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

Абсолютний переможець -  Романюк Тетяна,  учениця 10 класу Слободороманівської гімназії;

ІІ місце – Деюн Анастасія, учениця 11 класу Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Обласний виставка-конкурс «Чарівний пензлик»

І місце – учениця 10 класу Слободороманівської гімназії Романюк Тетяна;

І місце – учениця 7 класу Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмарська Богдана.

2016-2017 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

І місце – Романюк Тетяна, учениця 11 класу Слоюодороманівської гімназії;

Обласна виставка-конкурс «Декоративний розмай»

І місце – Романюк Тетяна, учениця 11 класу Слободороманівської гімназії;

Обласна виставка-конкурс «Подарунок воїну»

Абсолютний переможець – Романюк Тетяна, учениця 11 класу Слободороманівської гімназії;

Абсолютний переможець – Матвійчук Оксана, вихованка РЦТСТУМ;

Обласна виставка-конкурс «Зимова казка»

Абсолютний переможець – Романюк Тетяна, учениця 11 класу Слободороманівської гімназії.

Остапчук Ірина Григорівна

Керівник гуртків декоративно-прикладної творчості

при Стрієвській ЗОШ І-ІІ ст. та Гульській ЗОШ І-ІІІ ст.

Більше фото

Успіхи вихованців  в обласних  виставках-конкурсах:

2013-2014 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Поліські візерунки

ІІІ місцеучениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів Степанюк Руслана;

Обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

ІІІ місце – учениця 6 класу Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюк Аліна;

2014-2015 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

І місце - учениця 8 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Загрива Діана;

2015-2016 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

«За творчий пошук» - Недзельська Катерина, учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Обласна виставка-конкурс «Зимова казка

«За втілення творчого задуму» – Недзельська Катерина, учениця 9 класу Стрієвської   ЗОШ І-ІІ ст.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

І місце – Гудіч Оксана, учениця 8 класу Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Обласна виставка-конкурс «Нове життя старим речам»

І місце - Гудіч Оксана, учениця 8 класу Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2016-2017 н.р.

Абсолютний переможець обласного конкурсу на кращу методичну розробку в номінації з декоративно-прикладного напрямку «Педагогічний кейс  керівника гуртка «М’яка іграшка»

 

Форма входу
Категорії розділу
Оголошення [3]
Вітання [7]
Нагородження [2]
Районні конкурси [10]
Обласні конкурси [62]
Майстер-класи [4]
Всеукраїнські конкурси [2]
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Наше опитування
Яку інформацію ви б хотіли бачити на нашому сайті
Всього відповідей: 5
Корисні сайти
МОН України

Відділ освіти
Новоград-Волинської РДА


Український державний центр
позашкільної освіти


Житомирське територіальне
відділення МАН


Мала Академія Наук України


Житомирський обласний центр
еколого-натуралістичної творчості
учнівської молоді


ЖОІППО


Новоград-Волинська РДА


Новоград-Волинська районна рада


Навчальні заклади району


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Районний ценрт творчості, спорту та туризму учнівської молоді © 2017
Адміністратор сайту - Майдюк Ірина Сергіївна
Хостинг від uCoz