Середа, 19.09.2018, 23:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Василенко Володимир Володимирович

керівник гуртка-методист  гуртків спортивно-технічного напрямку

«Судномоделі» та «Автомоделі»

при  Суслівській ЗОШ І-ІІ ст.

Методичні розробки

 
 

Більше фото

 

Успіхи вихованців  в обласних  виставках-конкурсах:

2013-2014 н.р.

Всеукраїнські змагання учнівської молоді з судно модельного спорту (морський бій)   ІІІ загальнокомандне місце

І місце в особистому заліку Василенко Олег.

Всеукраїнська виставка технічної творчості

ІІІ місце – вихованець РЦТСТУМ Іорданополов Ігор;

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Лібега Альона.

Обласна виставка-конкурс «Водний транспорт»

ІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Захарова Наталія;

ІІІ місце - учень 8 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій.

Обласна виставка-конкурс «Наземний транспорт та спеціальна техніка»

ІІ місце - учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Лібега Альона.

 

І місце на обласному конкурсі на кращу методичну розробку

керівник гуртка-методист Василенко В.В.

 

Обласна виставка-конкурс «Стендове технічне моделювання»

ІІ місце – учень 11 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Віктор.

Обласний конкурс-змагання з судно модельного спорту

І місце – вихованець РЦТСТУМ  Василенко Олег;

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Лібега Альона

ІІІ місце – учень 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Олександр

Обласний конкурс-змагання автомодельного спорту в класі трасових моделей

ІІІ місце  – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Лібега Альона

Обласний конкурс-змагання з судно модельного спорту (радіокеровані моделі)

І місце – вихованець РЦТСТУМ  Василенко Олег;

ІІ місце – вихованець РЦТСТУМ  Василенко Олег;

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Лібега Альона;

ІІІ місце – учениця 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій;

ІІ місце – учениця 9 класу Суслівськоїї ЗОШ І-ІІІЦ ст. Шпитко Анатолій;

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Степанюк Руслана;

Естафетна командна гонка  «ECO Mini team»

ІІ загальнокомандне місце

ІІ місце – вихованець РЦТСТУМ  Василенко Олег;

ІІ місце – учениця 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій;

ІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Степанюк Руслана.

Всеукраїнська виставка-конкурс з технічних видів спорту

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Лібега Альона;

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Степанюк Руслана;

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Захарова Наташа.

 

2014-2015 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Водний транспорт»

ІІІ загальнокомандне

ІІ місце - учень 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій.

Обласна виставка-конкурс «Наземний транспорт та спеціальна техніка»

ІІІ загальнокомандне місце

ІІІ місце - учениця 10 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Степанюк Руслана;

ІІІ місце - учень 8 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Павлюк Олександр.

Обласний конкурс-змагання з автомодельного спорту (трасові моделі)

ІІ загальнокомандне місце

ІІ місце – вихованець РЦТСТУМ Василенко Олег;

ІІ місце – учень 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій;

ІІІ місце - учениця 10 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Степанюк Руслана;

ІІІ місце – учень 8  класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Олександр;

ІІІ місце – вихованка РЦТСТУМ Лібега Альона.

Обласний конкурс-змагання з судномодельного спорту

5 загальнокомандне місце

І місце – учень 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій;

ІІ місце – вихованець РЦТСТУМ Василенко Олег;

ІІ місце – учень 8  класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Олександр.

Обласна спартакіада з технічних видів спорту (найпростіші авто та судо моделі)

І  загальнокомандне місце – судо

І місце – учень 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій;

ІІ місце – учень 8 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Олександр

ІІІ місце – учениця 8 класу   Стрієвська  ЗОШ І-ІІ ст. Загрива Діана.

ІІ  загальнокомандне місце – авто

ІІ місце – учениця 6 класу Стрієвської  ЗОШ І-ІІ ст. Копчук Ольга.

ІІІ місце – учениця 5 класу Суслівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Звольська Катерина.

Обласний конкурс-змагання з судно модельного спорту (радіокеровані моделі)

ІІ  загальнокомандне місце

І місце – учениця 11  класу   Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Степанюк Руслана;

І місце – учень 11  класу   ЗОШ №10 Василенко Олег;

ІІ місце – учень 9  класу  Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій «ECO Mini team»;

ІІ місце – учень 11  класу   ЗОШ №10 Василенко Олег;

ІІ місце – учень 9  класу  Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій «ECO Expert»;

ІІ місце – студентка Новоград-Волинського ПЕТ Лібега Альона;

ІІ місце – учень 9  класу  Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Олександр.

 

2015-2016 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Транспортна  техніка»

«Водний транспорт» 5 загальнокомандне місце;

«Повітряний транспорт» 5 загальнокомандне місце;

«Наземний транспорт та спеціальна техніка» ІІІ загальнокомандне місце

І місце – Павлюк Віктор, учень 11 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Обласний конкурс-змагання з судномодельного спорту (моделі до 600 мм.)

І місце - учень 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Олександр;

І місце - учениця 11 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Степанюк Руслана;

І місце – студент Державного навчального закладу «Новоград-Волинське Вище професійне училище»  Шпитко Анатолій;

ІІІ місце - учень 7 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Тарасюк Іван.

Обласна спартакіада з технічних видів спорту (найпростіші авто та судо моделі)

І загальнокомандне місце  судо

І місце -  учень 8 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів Тарасюк Іван;

ІІ місце -  учень 6 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Садигов Рустам;

ІІ місце -  учень 5 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів Антонюк Микола;

І загальнокомандне місце  авто

І місце -  учениця 7 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Звольська Катерина;

ІІ місце -  учень 4 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирпонос Богдан;

ІІ місце -  учень 6 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирпонос Ярослав;

Обласний конкурс-змагання з судно модельного спорту (радіокеровані моделі)

ІІ загальнокомандне місце

І місце  - естафетна гонка в класі « EKO Mini team»;

ІІ місце – учениця 11 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Степанюк Руслана;

ІІ місце – учениця 7 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Звольська Катерина;

ІІ місце - студент Державного навчального закладу «Новоград-Волинське Вище професійне училище»  Шпитко Анатолій;

ІІ місце - учень 8 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів Тарасюк Іван;

ІІІ місце - учень 6 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Садигов Рустам.

 

2016-2017 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Транспортна  техніка» - ІІІ загальнокомандне місце

Відкритий чемпіонат України з судномодельного спорту м. Глухів Сумської області  - 5 загальнокомандне місце

Обласна спартакіада з технічних видів спорту (найпростіші авто) - ІІ  загальнокомандне місце

  • І місце  – Звольська Катерина, учениця 7 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • ІІІ місце  – Кирпонос Богдан, учень 4 класу Суслівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів
  • ІІІ місце  – Садигов Рустам, учень 6 класу Суслівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів

Обласна спартакіада з технічних видів спорту (найпростіші  судо моделі)  - ІІ  загальнокомандне місце

  • І місце  – Самохін Едуард, учень 7 класу Стрієвської ЗОШ  І-ІІ ступенів
  • І місце  – Кирпонос Ярослав, учень 6 класу Суслівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів
  • ІІ місце  - Алексійчук Богдан, учень 4 класу Суслівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів

   Відкриті змагання з судно модельного спорту  - І загальнокомандне  місце

  • І місце  – Звольська Катерина, учениця 7 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • І місце  – Самохін Едуард, учень 7 класу Суслівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів
  • І місце  – Садигов Рустам, учень 6 класу Суслівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів
  • ІІ місце  – Кирпонос Ярослав, учень 6 класу Суслівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів
  • ІІ місце  – Тарасюк Іван, учень 8 класу Стрієвської ЗОШ  І-ІІ ступенів
  • ІІ місце  – Павлюк Олександр, учень 10 класу Суслівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів

Обласний конкурс-змагання з судно модельного спорту (радіокеровані моделі) - ІІ загальнокоманднемісце

  • І місце  – Шпитко Анатолій, вихованець РЦТСТУМ;
  • І місце  – Тарасюк Іван, учень 8 класу Стрієвської ЗОШ  І-ІІ ступенів;
  • ІІ місце  – Тарасюк Іван, учень 8 класу Стрієвської ЗОШ  І-ІІ ступенів;
  • ІІ місце  – Павлюк Олександр, учень 10 класу Суслівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів
  • ІІ місце  – Павлюк Олександр, учень 10 класу Суслівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів
  • ІІ місце  – Шпитко Анатолій, вихованець РЦТСТУМ;
  • ІІІ місце  – Садигов Рустам, учень 6 класу Суслівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів
  • І місце  – Звольська Катерина, учениця 7 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Форма входу
Категорії розділу
Оголошення [3]
Вітання [7]
Нагородження [2]
Районні конкурси [11]
Обласні конкурси [71]
Майстер-класи [4]
Всеукраїнські конкурси [2]
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Наше опитування
Яку інформацію ви б хотіли бачити на нашому сайті
Всього відповідей: 5
Корисні сайти
МОН України

Відділ освіти
Новоград-Волинської РДА


Український державний центр
позашкільної освіти


Житомирське територіальне
відділення МАН


Мала Академія Наук України


Житомирський обласний центр
еколого-натуралістичної творчості
учнівської молоді


ЖОІППО


Новоград-Волинська РДА


Новоград-Волинська районна рада


Навчальні заклади району


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Районний ценрт творчості, спорту та туризму учнівської молоді © 2018
Адміністратор сайту - Майдюк Ірина Сергіївна
Хостинг від uCoz