Вівторок, 19.09.2017, 16:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Науково-технічний напрямок

 

Рожкова Зоя Василівна

керівник гуртка «Початкове технічне моделювання»

при Майстрівській ЗОШ І ст. та Пилиповицькій ЗОШ І-ІІІст.

Більше фото

Успіхи вихованців  в обласних  виставках-конкурсах:

2013-2014 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

ІІІ місце – учениця 9 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Сімчук Анастасія в номінації «Мобілі та кусудами»;

Обласна виставка-конкурс НТТУМ в напрямку

«Початкове технічне моделюванн»

ІІ місце - учениця 3 класу Майстрівської ЗОШ І ст.  Ящишина Тетяна

2014-2015 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

«За втілення творчого задуму»  – учениця 8 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Бойко Вікторія;

Обласний конкурс -змагання з початкового технічного моделювання

ІІ  загальнокомандне місце

ІІ місце – учениця 4 класу Майстрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ящишина  Тетяна.

2015-2016 н.р

Обласна виставка – конкурс з початкового технічного моделювання»

«За авторський підхід у виконанні виробу» - Сімчук Анастасія, учениця 11 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст.; в номінації «Мобілі та кусудами»;

«За оригінальність виробу» - Формагей Вікторія, учениця 5 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст.;

Обласний конкурс -змагання з початкового технічного моделювання.

ІІІ місце -  Кравець Вадим учень 3 класу Майстрівської  ЗОШ І ст..

ІІІ місце -  Алексійчук Олег учень 4 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст.

2016-2017 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Початкове технічне моделювання»

«За оригінальність виробу» - Макарчук Вікторія, учениця 5 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Василенко Володимир Володимирович

керівник гуртка-методист  гуртків спортивно-технічного напрямку

«Судномоделі» та «Автомоделі»

при  Суслівській ЗОШ І-ІІ ст.

Більше фото

 

Успіхи вихованців  в обласних  виставках-конкурсах:

2013-2014 н.р.

Всеукраїнські змагання учнівської молоді з судно модельного спорту (морський бій)   ІІІ загальнокомандне місце

І місце в особистому заліку Василенко Олег.

Всеукраїнська виставка технічної творчості

ІІІ місце – вихованець РЦТСТУМ Іорданополов Ігор;

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Лібега Альона.

Обласна виставка-конкурс «Водний транспорт»

ІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Захарова Наталія;

ІІІ місце - учень 8 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій.

Обласна виставка-конкурс «Наземний транспорт та спеціальна техніка»

ІІ місце - учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Лібега Альона.

 

І місце на обласному конкурсі на кращу методичну розробку

керівник гуртка-методист Василенко В.В.

 

Обласна виставка-конкурс «Стендове технічне моделювання»

ІІ місце – учень 11 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Віктор.

Обласний конкурс-змагання з судно модельного спорту

І місце – вихованець РЦТСТУМ  Василенко Олег;

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Лібега Альона

ІІІ місце – учень 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Олександр

Обласний конкурс-змагання автомодельного спорту в класі трасових моделей

ІІІ місце  – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Лібега Альона

Обласний конкурс-змагання з судно модельного спорту (радіокеровані моделі)

І місце – вихованець РЦТСТУМ  Василенко Олег;

ІІ місце – вихованець РЦТСТУМ  Василенко Олег;

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Лібега Альона;

ІІІ місце – учениця 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій;

ІІ місце – учениця 9 класу Суслівськоїї ЗОШ І-ІІІЦ ст. Шпитко Анатолій;

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Степанюк Руслана;

Естафетна командна гонка  «ECO Mini team»

ІІ загальнокомандне місце

ІІ місце – вихованець РЦТСТУМ  Василенко Олег;

ІІ місце – учениця 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій;

ІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Степанюк Руслана.

Всеукраїнська виставка-конкурс з технічних видів спорту

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Лібега Альона;

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Степанюк Руслана;

ІІІ місце – учениця 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Захарова Наташа.

 

2014-2015 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Водний транспорт»

ІІІ загальнокомандне

ІІ місце - учень 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій.

Обласна виставка-конкурс «Наземний транспорт та спеціальна техніка»

ІІІ загальнокомандне місце

ІІІ місце - учениця 10 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Степанюк Руслана;

ІІІ місце - учень 8 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Павлюк Олександр.

Обласний конкурс-змагання з автомодельного спорту (трасові моделі)

ІІ загальнокомандне місце

ІІ місце – вихованець РЦТСТУМ Василенко Олег;

ІІ місце – учень 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій;

ІІІ місце - учениця 10 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Степанюк Руслана;

ІІІ місце – учень 8  класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Олександр;

ІІІ місце – вихованка РЦТСТУМ Лібега Альона.

Обласний конкурс-змагання з судномодельного спорту

5 загальнокомандне місце

І місце – учень 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій;

ІІ місце – вихованець РЦТСТУМ Василенко Олег;

ІІ місце – учень 8  класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Олександр.

Обласна спартакіада з технічних видів спорту (найпростіші авто та судо моделі)

І  загальнокомандне місце – судо

І місце – учень 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій;

ІІ місце – учень 8 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Олександр

ІІІ місце – учениця 8 класу   Стрієвська  ЗОШ І-ІІ ст. Загрива Діана.

ІІ  загальнокомандне місце – авто

ІІ місце – учениця 6 класу Стрієвської  ЗОШ І-ІІ ст. Копчук Ольга.

ІІІ місце – учениця 5 класу Суслівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Звольська Катерина.

Обласний конкурс-змагання з судно модельного спорту (радіокеровані моделі)

ІІ  загальнокомандне місце

І місце – учениця 11  класу   Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Степанюк Руслана;

І місце – учень 11  класу   ЗОШ №10 Василенко Олег;

ІІ місце – учень 9  класу  Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій «ECO Mini team»;

ІІ місце – учень 11  класу   ЗОШ №10 Василенко Олег;

ІІ місце – учень 9  класу  Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпитко Анатолій «ECO Expert»;

ІІ місце – студентка Новоград-Волинського ПЕТ Лібега Альона;

ІІ місце – учень 9  класу  Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Олександр.

 

2015-2016 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Транспортна  техніка»

«Водний транспорт» 5 загальнокомандне місце;

«Повітряний транспорт» 5 загальнокомандне місце;

«Наземний транспорт та спеціальна техніка» ІІІ загальнокомандне місце

І місце – Павлюк Віктор, учень 11 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Обласний конкурс-змагання з судномодельного спорту (моделі до 600 мм.)

І місце - учень 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлюк Олександр;

І місце - учениця 11 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Степанюк Руслана;

І місце – студент Державного навчального закладу «Новоград-Волинське Вище професійне училище»  Шпитко Анатолій;

ІІІ місце - учень 7 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. Тарасюк Іван.

Обласна спартакіада з технічних видів спорту (найпростіші авто та судо моделі)

І загальнокомандне місце  судо

І місце -  учень 8 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів Тарасюк Іван;

ІІ місце -  учень 6 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Садигов Рустам;

ІІ місце -  учень 5 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів Антонюк Микола;

І загальнокомандне місце  авто

І місце -  учениця 7 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Звольська Катерина;

ІІ місце -  учень 4 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирпонос Богдан;

ІІ місце -  учень 6 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирпонос Ярослав;

Обласний конкурс-змагання з судно модельного спорту (радіокеровані моделі)

ІІ загальнокомандне місце

І місце  - естафетна гонка в класі « EKO Mini team»;

ІІ місце – учениця 11 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. Степанюк Руслана;

ІІ місце – учениця 7 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Звольська Катерина;

ІІ місце - студент Державного навчального закладу «Новоград-Волинське Вище професійне училище»  Шпитко Анатолій;

ІІ місце - учень 8 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів Тарасюк Іван;

ІІІ місце - учень 6 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Садигов Рустам.

 

2016-2017 н.р.

Обласна виставка-конкурс «Транспортна  техніка»

ІІІ загальнокомандне місце

Форма входу
Категорії розділу
Оголошення [3]
Вітання [7]
Нагородження [2]
Районні конкурси [10]
Обласні конкурси [62]
Майстер-класи [4]
Всеукраїнські конкурси [2]
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Наше опитування
Яку інформацію ви б хотіли бачити на нашому сайті
Всього відповідей: 5
Корисні сайти
МОН України

Відділ освіти
Новоград-Волинської РДА


Український державний центр
позашкільної освіти


Житомирське територіальне
відділення МАН


Мала Академія Наук України


Житомирський обласний центр
еколого-натуралістичної творчості
учнівської молоді


ЖОІППО


Новоград-Волинська РДА


Новоград-Волинська районна рада


Навчальні заклади району


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Районний ценрт творчості, спорту та туризму учнівської молоді © 2017
Адміністратор сайту - Майдюк Ірина Сергіївна
Хостинг від uCoz